Wypożyczalnia samochodów – AKM Rent a Car

AKM to wypożyczalnia aut, której oddziały mieszczą się w największych polskich miastach. Na tej liście znajduje się naturalnie Warszawa! Dysponujemy bogatą flotą samochodów osobowych i dostawczych. Nasza wypożyczalnia posiada najnowsze modele pojazdów w każdej grupie wraz z odpowiednim wyposażeniem. Ponadto nasza wypożyczalnia jest w stanie – na specjalne życzenie klienta – zakupić konkretny pojazd (markę/model).

Wynajem samochodów osobowych – na tak długo, jak chcesz

Jako profesjonalna auto wypożyczalnia specjalizujemy się w wynajmie samochodów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych z kraju oraz zagranicy. Nasza oferta obejmuje następujące warianty wynajmu samochodów:

  • krótkoterminowy wynajem samochodu
  • średnioterminowy wynajem samochodu
  • długoterminowy wynajem samochodu

Kompleksowo wyposażone modele osobowe i dostawcze

Jako wypożyczalnia samochodów z oddziałem w mieście Warszawa funkcjonujemy już od wielu lat, oferując bogaty wybór aut osobowych, dostawczych, pickupów oraz busów. Wszystkie proponowane przez nas modele pojazdów są w nienagannym stanie, zostały ubezpieczone i posiadają wyposażenie (klimatyzacja, ABS, wspomaganie kierownicy, itp.) umożliwiające podróżowanie w komfortowych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zgłaszających się do nas Klientów, każdy model samochodu został szczegółowo opisany na naszej stronie internetowej.

Nasza wypozyczalnia samochodow dysponuje zróżnicowaną flotą – w ofercie posiadamy zarówno niewielkie pojazdy na wynajem przeznaczone do sprawnego poruszania się po miastach, jak i auta z pojemnymi bagażnikami, idealne do podróży długodystansowych. W trosce o zadowolenie Klientów dbamy o to, by samochody z naszej wypożyczalni podlegały regularnym badaniom technicznym i były dokładnie sprawdzane przed każdym wynajmem.

Wypożyczalnia samochodów AKM Warszawa  wszystkim Klientom oferuje atrakcyjne ceny i korzystne rabaty – zapraszamy do korzystania z usług, jakie oferuje nasza wypozyczalnia samochodow!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub bezpośredniego z pracownikami naszych wypozyczalni samochodow w Warszawie oraz Poznaniu.