Zapytanie/Rezerwacja

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszej wypożyczalni samochodów, masz pytania lub wątpliwości – zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu możesz zarówno złożyć zapytanie, jak i dokonać rezerwacji wybranego modelu pojazdu.

O czym warto pamiętać dokonując rezerwacji?
- Opcja „Chcę otrzymać tylko ofertę wynajmu” jest adresowana do osób, które nie są jeszcze zdecydowane na dokonanie rezerwacji samochodu, natomiast opcja „Chcę od razu zarezerwować samochód” umożliwia szybkie i sprawne skorzystanie z konkretnej usługi.
-Rezerwacje przyjmowane są na konkretne klasy samochodów, a nie określone modele. Na indywidualne życzenie klienta możliwe jest przyjęcie rezerwacji na konkretny model pojazdu po wcześniejszym uzgodnieniu.
- Chcąc podróżować poza granicami Polski, należy podać konkretną nazwę kraju tranzytowego lub docelowego.
- Podczas wyboru lokalizacji odbioru samochodu, należy wpisać BIURO AKM z określoną nazwą miejscowości. Zamiennie można podać inną lokalizację – nazwę miasta, adres hotelu, lotniska, itp.
- W trakcie wypełniania formularzu nie używaj polskich liter oraz nietypowych oznaczeń.

Nasi pracownicy udzielają odpowiedzi na pytania i rezerwacje w przeciągu 12-48 godzin. Możesz z nami skontaktować się również telefonicznie. Dane podawane w formularzu nie są w jakikolwiek sposób udostępniane ani przetwarzane – po upływie określonego czasu zostają skasowane. W razie potrzeby szybszego kontaktu, możesz do nas zadzwonić KONTAKT

Chcę:

Klasa:

Wymagana ilość miejsc (z kierowcą):

Wymagane nadwozie i wyposażenie:

Od dnia (RRRR-MM-DD):

Od godziny:

Do dnia (RRRR-MM-DD):

Do godziny:

Miejsce odbioru:

Miejsce zdania:

Wyjazd za granicę RP (kraje):

Przewidywany przebieg w km na cały wynajem:

Nazwa firmy (jeśli występuje):

Imię i Nazwisko**:

Adres email (sprawdź czy poprawny!)**:

Telefony kontaktowe**:

Język odpowiedzi:

Dowiedziałem/am się o was z/dzięki: *

* - Wśród przyszłych klientów, którzy odpowiedzą na powyższe pytanie losujemy rabaty, bezpłatne dni wynajmu, podstawienia, odbiory, dodatkowe wyposażenie itp. Prosimy wpisać dokładnie w jaki sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie i jak trafili na naszą stronę (np. nazwa wyszukiwarki, informacji telefonicznej, książki teleadresowej, polecenie przez znajomego, link z innej strony lub inna reklama). Dziękujemy!

** - Pole wymagane

Uwagi: