PREZENTOWANA STAWKA ZAWIERA PODATEK VAT 23%. ZAKŁADANY LIMIT TO 2500 KM / 30 DNI

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty i jej dostępność potwierdzane będą przez pracownika wypożyczalni AKM, w drodze indywidualnych uzgodnień.

Potrzebujesz samochodu dla swojej firmy, zatrudniasz nowego pracownika, nie prowadzisz działalności gospodarczej, a potrzebujesz samochód do codziennego użytkowania? AKM Fleet Express to rozwiązanie dające możliwość wynajmu samochodu w okresie od kilku miesięcy do kilku lat. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, a przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Formularz zapytania ofertowego

* - Wśród przyszłych klientów, którzy odpowiedzą na powyższe pytanie losujemy rabaty, bezpłatne dni wynajmu, podstawienia, odbiory, dodatkowe wyposażenie itp. Prosimy wpisać dokładnie w jaki sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie i jak trafili na naszą stronę (np. nazwa wyszukiwarki, informacji telefonicznej, książki teleadresowej, polecenie przez znajomego, link z innej strony lub inna reklama). Dziękujemy!
** - Pole wymagane
*** - Zakaz wyjazdu do następujących krajów: Rosja (+ obwód Kaliningradzki), Białoruś, Ukraina, Albania, Mołdawia.
Klauzula informacyjna:
Administratorem Państwa danych osobowych jest AKM Radosław Kowal z siedzibą w Poznaniu przy ul. T. Gajcego 2 (dalej zwany Administratorem).
RODO to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
RODO określa zasady przetwarzania Państwa danych osobowych, które stosuje Administrator (adres e-mail ido@akm.pl). Wysyłając nam swoje zapytanie wyrażają Państwo tym samym zgodę na wykorzystanie podanych danych w celu realizacji zapytania.
Państwa dane osobowe - imię i nazwisko, firma, adres e-mail, nr telefonu - będą wykorzystywane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) - a podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla odpowiedzi przez Administratora na zgłoszone zapytanie, a dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla udzielenia odpowiedzi na zgłoszone zapytanie.
Mają Państwo prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać kontaktując się z Administratorem. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, a realizacja tych praw jest możliwa poprzez kontakt z Administratorem.
Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.