Wynajem aut
Wynajem aut – wypożyczalnia samochodów AKM Rent a Car

AKM to wypożyczalnia aut, której oddziały mieszczą się w największych polskich miastach. Na tej liście znajduje się naturalnie Warszawa! Dysponujemy bogatą flotą samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy wynajem aut, w tym najnowszych modeli w każdej grupie wraz z odpowiednim wyposażeniem. Ponadto nasza firma jest w stanie – na specjalne życzenie klienta – zakupić konkretny pojazd (markę/model).

Auto wypożyczalnia – na tak długo, jak chcesz

Jako profesjonalna auto wypożyczalnia specjalizujemy się w wynajmie samochodów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych z kraju oraz zagranicy. Nasza oferta obejmuje następujące warianty najmu:

Naszą specjalnością jest wynajem samochodów osobowych, których posiadamy największy wybór, ale coś dla siebie znajdą również Klienci, którzy chcą wypożyczyć samochód dostawczy lub busa.

Kompleksowo wyposażone modele osobowe i dostawcze

Jako wypożyczalnia samochodów z oddziałem w Warszawie funkcjonujemy już od wielu lat, oferując bogaty wybór aut osobowych, dostawczych, pickupów oraz busów. Wszystkie proponowane przez nas modele pojazdów są w nienagannym stanie, zostały ubezpieczone i posiadają wyposażenie (klimatyzacja, ABS, wspomaganie kierownicy, itp.) umożliwiające podróżowanie w komfortowych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zgłaszających się do nas Klientów, każdy model samochodu został szczegółowo opisany na naszej stronie internetowej.

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje zróżnicowaną flotą – w ofercie posiadamy zarówno niewielkie pojazdy na wynajem przeznaczone do sprawnego poruszania się po miastach, jak i auta z pojemnymi bagażnikami, idealne do podróży długodystansowych. W trosce o zadowolenie Klientów dbamy o to, by samochody z naszej firmy podlegały regularnym badaniom technicznym i były dokładnie sprawdzane przed każdym wynajmem.

AKM Warszawa wszystkim Klientom oferuje atrakcyjne ceny i korzystne rabaty – zapraszamy do korzystania z usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia aut!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub bezpośredniego z pracownikami naszych wypożyczalni samochodów w Warszawie oraz Poznaniu.