Wynajem busów
Oferta dla klientów indywidualnych i firm

Naszą misją jest oferowanie odbiorcom prywatnym i biznesowym usług na najwyższym poziomie. Niniejsza wypożyczania samochodów działa w różnych częściach kraju. Obszarem, który dostarcza najwięcej zamówień jest Warszawa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów polskich i zagranicznych, nieustannie poszerzamy florę aut o nowe, cieszące się uznaniem kierowców modele.

Wykorzystując specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skompletowaliśmy flotę sprawdzonych pojazdów, zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo podróży. W zależności od możliwości finansowych i zapotrzebowania, możemy zaproponować najlepszą opcję z całej gamy pojazdów różnej klasy.
Polecamy Państwu wynajem busów, umożliwiających jazdę nawet 9 osobom. Oddajemy do Państwa dyspozycji m.in. busy Renault Trafic i Peugeot Expert, wyposażone w układ ABS, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne oraz radio z CD.

Wynajem busów Warszawa

Renault Trafic, Citroen Jumpy, Peugeot Expert to przykładowe modele busów, które udostępniamy na dowolny okres czasu. Busy te świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów rekreacyjnych, służbowych czy jako familijny środek transportu.
Poniżej parametry wypożyczanych przez nas samochodów klasy BUS:

  • ładowność 1 tona,
  • silnik 1.9 – 2.0 diesel,
  • pojemność bagażnika 1.0-3.0 m3,
  • furgon 4 drzwi.

Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem busów (długo-, krótko- lub średnioterminowy), nasi specjaliści znajdą satysfakcjonujące pod względem cenowym i eksploatacyjnym rozwiązanie. Zanim dostaną Państwo kluczyki do pojazdu, dokładnie sprawdzimy jego stan techniczny, dostosujemy opony do panujących obecnie warunków atmosferycznych.  Nawet, jeśli miejscem, w którym wypożyczyliście Państwo busa była Warszawa, pojazd można zdać w jednym z pozostałych miast, w których posiadamy swoje filie.